Головна > Новини сайту > Нове народження сайту. Домашні рецепти.

Нове народження сайту. Домашні рецепти.

Шановні користувачі, зайшовши сьогодні на сайт, Ви могли побачити абсолютно новий дизайн і значно змінену структуру нашого ресурсу. Ви не помилилися адресою, ми дійсно змінилися!

Три роки тому, на початку січня, в адміністратора сайту виникла проблема, куди б записувати рецепти, щоб вони завжди були під руками. Тому був нашвидкуруч зроблений сайтик на Юкозі, куди і записалися перші рецепти. З часом, адміністратор сайту одружився і сайт перетворився в записну книгу молодої сім’ї. Так ресурс поповнився більш ніж двома сотнями рецептів. З часом сайт проіндексували пошукові роботи і на ньому почали з’являтися і інші відвідувачі.

Враховуючи що за останній місяць відвідуваність сайту дуже сильно виросла, наблизившись до 200 відвідувачів в день, ми прийняли рішення розвивати сайт вже не в форматі невеликого записника, а перетворити його в кулінарний портал. Тому ми відмовилися від Юкозу та перейшли на нову платформу. Також була створена сторінка в facebook та акаунт в twitter. В найближчий час Ви побачите на ресурсі не тільки рецепти, а і нові розділи — поради господині, дієти та багато іншого. А згодом, Ви також зможете додати на сайт свої улюблені домашні рецепти. Слідкуйте за оновленням!

За наступні декілька днів, Ви зможете побачити що дещо ще доробляється, але ми намагатимемось щоб це не спричиняло незручностей.

З повагою,
команда recepts.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *