Головна > Новини сайту > Редизайн сайту кулінарних рецептів

Редизайн сайту кулінарних рецептів

Відвідуючи сайт ми неодноразово переймалися питанням — який повинен бути сайт кулінарних рецептів. Близько року тому, сайт пережив ще один редизайн, (тоді 3-тій по рахунку) і здавалося що ідеальний вигляд нарешті підібраний. Але, як показала статистика відвідування, це було далеко не так. За цей час ми спостерігали скороченні в половину відвідувачів. Саме це підштовхнуло по пошуку нових виглядів.

Важко сказати, який повинен бути ідеальний сайт, але сформувавши основні вимоги, а саме:

  1. Світла тема
  2. Двоколоночний вигляд
  3. Адаптивність
  4. Портабельність існуючих рецептів та функціоналу

ми побігли на сайт безкоштовних тем.

Спробувавши більше 10 варіантів — ми зупинилися саме на цій темі. Сайт виглядає світло і чисто. Тема є адаптивною, і тепер ви зможете переглядати ресурс на будь-яких девайсах, без додаткових клопотів. Плюс з’явилося додаткове місце для реклами, що скоро буде зайнято. На жаль, наразі ще не перенеслися всі модулі, і навіть у вигляді сайту є певні проблеми, але ну найближчі два тижні планується все виправити. Також, знову запрацює можливість додавання рецептів користувачами.

Наступними в планах – є суттєве збільшення кількості рецептів з акцентами на пісні страви та українську народну кухню. Також планується спеціалізований розділ, з святковими рецептами до новорічних свят.

Залишайтеся з нами і смакуйте кращі  кулінарні рецепти щодня.

З повагою,
команда recepts.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.