Головна > Новини сайту > Готуємо серця!

Готуємо серця!

Уже дуже скоро буде нагода застосувати наступні поради на практиці. В день святого Валентина багатьом хочеться зробити романтичний сюрприз. І уявіть наскільки приємнішим буде цей сюрприз, якщо він буде ще й смачним! Тому готуємо серця!

Увімкніть фантазію та вперед, робити серця з  усього їстівного. Залежно від вашого бажання, ви можете зробити ранішню яєчню чи цілу романтичну вечерю. Ось кілька порад формування сердечок:

– практичyaichniza_serdzemно всі продукти можна порізати ножицями: скибки хліба, лаваш, кружальця ковбаси, скибки сиру чи лист салату. Тому бутерброди-серця можуть стати легким перекусом;

– в вигляді сердець можна викласти і будь-який гарнір, салати, особливо ті, які накладаються шарами;

– соуси в пакетах, відрізавши кутик, можете використовувати для декорації, як кондитерський шприц;

– саму звичайну кашу можна прикрасити варенням чи сиропом, капнувши ним по колу або кілька капель поруч. Візьміть зубочистку та довершіть справу: проведіть її кінчиком, з’єднуючи капельки посередині, у вас получаться багато сердецьshokolad_serce
. Таким самим чином можна прикрасити і тарілки під будь-яку страву, правда тоді, під відповідну страву змінюйте й соус;

– якщо бажаєте, то морозиво, торт або пиріг можете прикрасити і купленими в магазині декоративними цукровими або шоколадними сердечками;

– якщо для випікання печива-сердечок Вам потрібна формочка, а ви такої не маєте, Ви можете buter_serzeстворити її, взявши пластмасову літрову пляшку. З неї виріжте кільце, а потім розріжте його з одної сторони та зігніть, формуючи верх серця, скріпіть степлером. Тепер розріжте з іншої сторони, складіть, сформувавши низ, зафіксуйте степлером.

Отже, Ви переконались, що можете приготувати багато сердець для Вас та Вашої другої половинки. Ви знаєте або придумали й інші способи приготування сердець, тоді чекаємо Ваших коментарів!

І погодьтесь, щоб підкреслити свої почуття, не обов’язково чекати до 14 лютого, можна кожного дня робити такі нескладні і дуже приємні натяки! Любіть одне одного, залишайтесь з нами та смачного Вам!